top of page

Chcete se posunout v osobním nebo profesním životě?

Hledáte řešení problému nebo chcete ve svém životě něco změnit? Chcete plně využít své schopnosti, možnosti a rozvíjet svůj potenciál? Potřebujete zpracovat emoce, vyrovnat se se životní situací nebo se zbavit škodlivých návyků? 

 

Velmi účinné metody a pozitivní změny přináší osobní koučink s využitím technik NLP - neurolingvistického programování.     

Co znamená koučink osobního rozvoje a co vám může přinést do života?

Koučink v obecném smyslu je pouze jeden. Dělení na různé druhy je marketingová strategie, která umožňuje oslovit příslušnou cílovou skupinu. Koučink osobního rozvoje je ryze individuální cesta, na které získáte možnost poznat víc sami sebe, zároveň lépe porozumět tomu, co v životě potřebujete, kam jdete, a co přesně chcete. Proces koučinku nabízí nástroje, jak být v životě úspěšný v oblastech, které jsou pro vás důležité, a jak dosáhnout svých cílů. Kouč je vám k dispozici jako průvodce na cestě ke změnám, které mohou výrazně zvýšit vaši spokojenost a naplnění v osobním i profesním životě.

AdobeStock_404767940.jpeg

Jak funguje NLP a čím vám může být prospěšné?

Neurolingvistické programování umožňuje efektivně rozvíjet a posilovat vlastní potenciál, zbavit se návyků, které nám neslouží, a dosáhnout toho, co v životě skutečně chceme. Obohacuje klasický koučink o proces přeměny stávajících nebo vytváření nových vzorců myšlení, komunikace a chování, které nám mohou být v životě prospěšné. 

Více o mně

Jmenuji se Hana Svatošová. Díky dlouholetým zkušenostem, získaným v práci s lidmi, v oblasti osobního rozvoje, mezilidských vztahů a individuálního vzdělávání, pomáhám lidem najít cestu k sobě samým, k objevení odpovědí na otázky týkající se osobního i profesního života, zdraví a vztahů.

IMG_8338-Edit.jpg

Moje cesta ke koučinku

- vystudovala jsem hudební konzervatoř a dlouhodobě působím jako lektorka hudby v základním uměleckém školství

- na univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně jsem dokončila bakalářské studium v oboru sociální pedagogika a část své praxe jsem věnovala sociální sféře, konkrétně práci s klienty s kombinovaným znevýhodněním a seniorům

- v rámci řešení své osobní situace jsem absolvovala praktický výcvik Psychotechnologie vztahů u Vladimíra Savčenka

- zdravotní otázky mě přivedly ke spolupráci s Centrem Norbekova v ČR a SR - základem ozdravné metody, práce s tělem a vnitřním stavem jsou techniky NLP, které vedou k poměrně rychlým a kvalitním výsledkům

- proto jsem se rozhodla věnovat se jim podrobněji na výcviku pro NLP kouče Akademie osobnostního rozvoje AKOR v Brně pod vedením Markéty Hamrlové.

- od září 2022 nabízím své služby jako certifikovaný NLP kouč

- v únoru 2023 jsem otevřela Centrum  pro osobní rozvoj ve Zlíně

bottom of page